Hacker Typer Aracı

Hacker Typer Aracı

Günümüzün gençleri artık bir birlerini trollemekle meşgulken sizlere yeni bir troll aracı  tanıtmak istiyorum. “Hacker Typer” bu araç sayesinde bir hacker gibi  davrana bilir ve  sayısız arkadaşınızı kandıra bilirsiniz.

Bu araçla bende ilk tanışmış olduğum zamanlarda  hayranlıkla bakıyordum kullananlara acaba ne yapıyorlardı, sürekli olarak kod yazmaları ve ardından gelen  değişik şekiller   gözlerimi büyülemişti 🙂 sonraları ise kendi blogumu kurmamın ardından  bu işin gerçek bir troll olarak kullanılmasını yaygınlaştırmak istedim ve kendi sitemde bulunan araçlar kısmına ekledim.

Aslına bakarsanız uzunca bir süredir orada durmakta ancak kullanan sayısı pek fazla olmasa da  bilgilendirme amaçlı olan bu yazıyı kaleme almak istedim. Bir çok internet sitesinde Hacker Typer kodları başlığı altında bulunan kodlar verilmiş sizlerde kendi web sitenize bunu ekleye bilirsiniz. Biraz eğlenmek herkesin hakkıdır herhalde değil mi?

Yalnız kodların dağıtımı yapılan sitelerde  sadece alt kısımda bulunan kısa yol tuşlarını gösterir kısımları yok bu kısımları sonrada Hacker Typer’ın sitesinden bulup ben ekledim isteyen olursa  bu halini  göndere bilirim.

Kullanım Şekli:

Gayet basit öncelikle kurban belirliyoruz 🙂 , bu küçük kardeşiniz olabilir yada bilgisayardan hiç anlamayan bir tanıdığınız.

Sonra araçlar kısmında bulunan  “Hacker Typer” aracına tıklıyoruz yani buraya (http://www.abdullahtas.net/hacker/)

Siyah bir ekran gelecek karşınıza  bu ekran gelir gelmez klavyeden f11 tuşuna basıp  tam ekran görünümüne geçiyoruz

Ve artık bi hackerdan farkınız kalmadı  klavyeden  tuşlara basarak  sistem hack edebilirsiniz 🙂   yaklaşık 30 saniye kadar sonra karşınıza bir ekran gelecek ve neler olduğunu kurbanınız anlamaya çalışırken sistemi hack etmiş olacaksınız.

Abdullah TAŞ

Benliğini unutmayan kendine güvenen yaptığı işten mutlu olan yenilikçi ruha sahip olan ve en önemlisi sürekli kendini güncelleyen biridir. Bilişim konusunda tecrübe edinmek edindiğim tecrübeleri sizlerle paylaşmak için çalışıyorum.

Son Yazılar
Bir cevap bırakın
Captcha Captcha güncellemek için resime tıkla