Ücretsiz Webinar

Merhabalar bu gün sizlere merakla takip edebileceğiniz bir zatı muhteremi tanıtmak istiyorum 🙂  bu konularla ilgiliyseniz zaten duymuşsunuzdur lakin yinede belirtmek isterim “Alper BAŞARAN” …

Eğer sistem güvenliği konusunda endişeniz varsa sızma testi yaptırmak istiyorsanız kesinlikle iletişme geçmenizi tavsiye ederim zaten yazımın  başında da kendisinin bir tweetini alıntılayarak başladım  bu konunun sizler içinde faydalı olacağı düşüncesindeyim Alper bey şu sıralar ücretsiz webinarlar vermekte her ne kadar mesailerimden dolayı  katılım konusunda iştahlı olmama rağmen katılamasam da  vakti olan arkadaşları yönlendirmeyi boynuma borç edindim   önceki webinarlarına katılım sağlayan arkadaşlar oldu mu bilmiyorum ancak bir sonraki webinar tarihi belirlenmiş durumda.

Öncelikle bilmeyenler için webinar nedir ondan bahsedeyim biraz hem yazının içeriğini de arttırmış olalım 😉

webinar_featured

webinar nedir?

Webinar, internet üzerinden sesli ve görüntülü eğitim, toplantı ve sunumlar yapabilmenize olanak sağlayan bir yöntemdir. Hiçbir yazılım indirmenize ve kurmanıza gerek kalmaksızın yalnızca Web tarayıcınızı kullanarak eş zamanlı ve canlı sunumlarınızı internet üzerinden kolayca yapabileceğiniz bir platformdur.

13 Aralık 2016 Salı günü saat 20:00’de düzenlenecek olan webinar tamamen ücretsiz  konusu ise “2016 Yılının APT Saldırıları” olacak.

APT kısmını açaçak olursak Advanced Persistent Threat – Sürekli Gelişmiş Tehdit anlamına gelmektedir.

Webinarın genel amacı 2016 yılında tespit edilen belli başlık APT saldırılarını, izlenen yöntemleri ve kullanılan zararlı yazılım ve zafiyetleri görmek.

Webinara kayıt olmak ve detaylı bilgi edinmek için kaynak kısmındaki linki kullana bilirsiniz.

Kaynak; http://alperbasaran.com/webinar-2016-yilinin-apt-saldirilari/

Abdullah TAŞ

Benliğini unutmayan kendine güvenen yaptığı işten mutlu olan yenilikçi ruha sahip olan ve en önemlisi sürekli kendini güncelleyen biridir. Bilişim konusunda tecrübe edinmek edindiğim tecrübeleri sizlerle paylaşmak için çalışıyorum.

Son Yazılar
Bir cevap bırakın
Captcha Captcha güncellemek için resime tıkla