Ücretsiz Vps Sunucu

Ücretsiz Vps Sunucu

Uzun bir aradan sonra merhabalar  yeniden 🙂 sizleri  bir süreliğine aksattığımı biliyorum  lütfen bu konuda kızmayın bana ama yine yepyeni haberlerle geldim karşınıza ücretsiz vps servisini sunuyorum sizlere.

 

Ücretsiz Vps Sunucu

Ücretsiz Vps Sunucu

 

Hemen anlatayım nasıl yapacağınızı ;

Ücretsiz Vps Sunucu

 

bu adrese giriş yapıyoruz öncelikle daha sora karşımıza çıkan ekrandan “instat access” kısmına tıklıyoruz. bu akranı geçtikten sonra giriş yapmış oluyorsunuz  ekrana bazen direk vps kurum ekranı geliyor bazende kurlum ekranı gelmeden boş bir ekrana atıyor sizlere boş ekrana düştüyseniz eğer  sol üst kısımdaki sihirli çubuk işaretine tıklamanız gerekmekte bu ekrana tıkladığınızda sizlere seçenekler sunuyor small-1 ,small-2 ,small-3 şeklinde bu seçeneklerden bir tanesini seçip create tuşunu tıklıyoruz  ve bir süre bekledikten sonra  ücretsiz olarak vps servisimiz kurulmuş ve kullanıma hazır hale getirilmiş oluyor.

Ücretsiz Vps Sunucu

 

Sizlere verilen ip adresi ile  putty kullanarak vps sunucusuna ulaşım sağlaya bilirisiniz ilk aşamada  verilen şifreyi değiştirmeyi unutmayın.

😉 hea  bu arada unutmadan söyleyeyim vps sunucunuz sadece 60 dakika boyunca aktif kalacaktır. ufak basit işlemlerinizi yapa bilmenizeyardımcı olur sadece  eğer gerçekten kaliteli bir vps sunucu arıyorsanız digitalocean’ı denemenizi tavsiye ederim.

 

Ücretsiz Vps Sunucu

 

Putty indirmek için tıklayınız.

Abdullah TAŞ

Benliğini unutmayan kendine güvenen yaptığı işten mutlu olan yenilikçi ruha sahip olan ve en önemlisi sürekli kendini güncelleyen biridir. Bilişim konusunda tecrübe edinmek edindiğim tecrübeleri sizlerle paylaşmak için çalışıyorum.

Son Yazılar
Yorum ( 4 )
 1. Enes
  2 Aralık 2016 at 21:05
  Cevapla

  Bu VPS’i teröristlere DOS saldırısı yapmak için kullanmıştım. Gayet güzel.

  • Abdullah TAŞ
   10 Aralık 2016 at 13:07
   Cevapla

   Yorumunuz için teşekkür ederim evet DDOS saldırılarındada kullanıla bilir 😉 iyi yönde kullanmanız dileklerimle

 2. ahmet
  24 Şubat 2017 at 15:02
  Cevapla

  putyle erişim sağlamaymıyoruz

  • Abdullah TAŞ
   24 Şubat 2017 at 15:05
   Cevapla

   Adımları doğru yaptınız mı? Ahmet Bey nasıl bir hata vermekte erişim sağlarken

Bir cevap bırakın
Captcha Captcha güncellemek için resime tıkla